Trénink pro veřejnost

TRÉNINK PRO VEŘEJNOST

OPEN GYM 24/7 - PLATÍ PRO ČLENY

S našim měsíčním členstvím si nemusíš lámat hlavu s otevírací dobou. Naše dveře jsou všem členům otevřené non-stop, a to včetně státních svátků. K dispozici máš kompletní atletickou i silovou část. Je důležité ovšem sledovat rozpis tréninků v rezervačním systému, popřípadě zprávy na našem Facebook profilu. Přednost má vždy skupinový trénink! Pokud je gym rezervovaný kompletně, OPEN GYM je v danou dobu zrušený.  V případě zájmu o měsíční členství nás kontaktuj.

OPEN GYM PRO NEČLENY

OPEN GYM pro nečleny (jednorázové vstupné, multisport) je třeba vždy rezervovat minimálně 1 den předem v rezervačním systému. Stačí si vybrat svůj tréninkový slot, rezervovat místo a dorazit.

DSC_3448

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

DSC_5185

KRUHOVÉ TRÉNINKY

Zaměření na procvičení celého těla formou dynamické rozcvičky, hlavní části tvořené stanovišti a závěrečné části v podobě strečinku. Podmínkou pro trénink jsou MIN 3 přihlášení. 

FUNKČNÍ TRÉNINKY

Tréninky vyhledávané především aktivními sportovci. Tréninková jednotka se skládá z atletické a silové části. Funkční tréninky doporučujeme pro zkušenější cvičence. Podmínkou pro trénink jsou MIN 3 přihlášení. 

CENÍK OTEVŘENÝCH TRÉNINKŮ

Pro Open Gym i skupinové tréninky akceptujeme kartu našeho partnera Multisport!

  • Open Gym - jednorázový vstup: 100 Kč
  • Skupinový trénink: 150 Kč
  • Měsíční členství 24/7: 900 Kč

REZERVACE

Rezervuj si své místo na některém z vedených tréninků v našem rezervačním systému. Kapacita je omezená.  Vedený skupinový trénink probíhá pouze v případě MIN 5ti přihlášených. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.